Odtülüler Dershanesi Sincan

0312 418 88 58

0533 647 48 25

Odtülüler Dershanesi Sincan

Sincan dershaneleri bakımından oldukça zengin bir ilçedir. Bu dershanelerden biri de Odtülüler Dershanesi Sincan şubesidir. Odtülüler Dershanesi Sincan şubesi bölgedeki en iyi butik dershanelerden biridir. Öğrencileri doğru teknik ile en iyi şekilde sınavlara hazırlar. Odtülüler Dershanesi Sincan şubesini seçen öğrencileri nasıl bir ders çalışma programı bekliyor?
Odtülüler Dershanesi Sincan şubesi, sınav çalışmalarına matematik ve yaz kamplarıyla başlayarak öğrencilerini rakiplerine oranla daha erken hazırlamaya başlar. Bu kamplar sayesinde öğrenciler eksiklerini daha dönem başında kavrarlar ve buna göre bir eğitim planı oluştururlar. Dönem başında bir seviye belirleme sınavına girerek aynı seviyede öğrencilerle 10-12 kişilik sınıflarda eğitim verilir. Az kişiden oluşan sınıflar sayesinde öğrenciler derslerine daha iyi odaklanarak eğitimlerine devam ederler. Buna ek olarak belli bir konu üzerinde pekiştirme yapmak isteyen öğrenciler birebir dersler alarak kendilerini pekiştirebilirler.
Odtülüler Dershanesi Sincan şubesi, öğrencileri sadece teorik olarak değil pratik olarak da sınava hazırlar. Eğitim merkezi öğrencilerine deneme sınavları yaparak onları sınav ortamına hazırlar. Zaman kaygısı, sınav stresi olan öğrencilerin durumu yönetebilmesi adına bu uygulamayı yaparken öğrencilerin danışabilmesi için kadrolarında uzman rehber öğretmenler de bulundururlar. Uzman rehber öğretmenler öğrencilere program oluşturma, haftalık soru çözme hedefi gibi konularda da yardımcı olurlar. Öğrencileriyle kaliteli iletişim kurabilen rehber öğretmenler, öğrencilerde sınav stresinden kaynaklı olarak oluşan moral bozukluğunu kaldırmak için de büyük uğraşlar göstermektedir. Odtülüler Dershanesi Sincan şubesi, öğrencilerin programlarını evlerinde de en doğru şekilde uygulayabilmesi için bu sürece velileri de dahil etmektedir. Öğrencinin dershane içindeki durumunu velilere aktarırken öğrencinin ev içerisindeki durumuna da velilerden öğrenen kurum bu bilgiler doğrultusunda öğrencinin programına eklemeler ya da çıkartmalar yapar.
Odtülüler Dershanesi Sincan şubesi, öğrencileri ezbere bir sistem ile eğitmez. Bunun aksi olarak öğrencilere çıkarım yapma, bilgiyi temelinden kavrama ve bilgiyi yönetmek gibi beceriler kazandırmayı amaçlar. Odtülüler Dershanesi Sincan şubesinin en temel amaçlarından biri de sadece sınavı kazanmış bireyler değil bilgiyi yorumlayabilen, özgüven sahibi, düşüncelerini özgür bir şekilde ifade edebilen ve potansiyelinin farkında bireyler yetiştirmektir.

Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
05336474825
Anında Bilgi Alın

    Telefon Numaranız

    X
    Anında Bilgi Alın