Odtülüler Sincan

0312 418 88 58

0533 647 48 25

Odtülüler Sincan

Odtülüler Sincan dershanesi, Ankara ve Sincan’ın eğitim alanındaki başarısını artırmaya, ülkemizin çocuklarını geleceğe iyi hazırlamaya ve gelecek neslin daha başarılı olmasını sağlamaya devam ediyor. Odtülüler Sincan dershanesi, alternatif bir eğitim kurumundan ziyade tam donanımlı bir okul olarak hizmet veriyor. Odtülüler Sincan dershanesi, verdiği kaliteli eğitimin yanı sıra eğitim verdiği bina ile de farkını ortaya koyuyor. Geniş ve ferah sınıfları ile öğrencilere verimli bir öğrenme ortamı sunan Odtülüler Sincan dershanesi, uygulamalı eğitimlere imkân veren alanlar da sunuyor. Odtülüler Sincan dershanesi; laboratuvarları, bilişim sınıfları, müzik sınıfları ve etüt salonları ile tam kapsamlı bir eğitim veriyor. Ayrıca etkinlik ve oyun alanları ile de öğrencilerin dersten sıkılmasını engelliyor, boş zamanlarını değerlendirmesine fırsat veriyor ve öğrenimine motive olmasını sağlıyor.
Günümüzde ebeveynlerin en büyük şikayetleri, çocuklarının teknoloji sebebi ile ders çalışmamasıdır. Hayatımızın merkezine yerleşen teknoloji, doğru kullanılmadığı takdirde son derece zararlı bir hale gelebilmektedir. Bu doğrultuda tüm ders çalışma konsantrasyonunu ve başarı motivasyonunu kaybeden öğrenciler için Odtülüler Sincan dershanesinin öğrenci koçluğu uygulaması devreye giriyor. Odtülüler Sincan dershanesinin öğrenci koçluğu uygulaması kapsamında öğretmenler, öğrencilere, nasıl öğrenileceğini öğretiyor. Dolayısıyla ders çalışan öğrenciler ezber yapmak yerine öğrenmeyi tercih ederek daha başarılı sonuçlar elde ediyor. Ayrıca doğru ve verimli ders çalışma metotları da Odtülüler Sincan dershanesinde bu uygulama kapsamında öğretiliyor. Böylece ders çalışma alışkanlığı olmayan öğrenciler, okul ve sınıf ortamı olmadan da ders çalışabilme yeteneğine sahip oluyor.
Odtülüler Sincan dershanesinin ders çalışma kampları da eksikleri olan öğrencilerin, açıkları kapatmasına yönelik bir çalışma olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle yaz dönemlerinde, okulların başlamasından önce yapılan bu kamplar ile öğrenciler önceki yıldan kalan eksiklerini tamamlayarak sonraki döneme yüzde yüz hazır bir şekilde başlıyor. Odtülüler Sincan dershanesi, mükemmeliyetçilik ilkesi ile verdiği kaliteli eğitimin sonuçlarını, merkezi sınavlardaki başarısı ile alıyor. Bu doğrultuda öğrencilerin başarılı olma şansı artarken ebeveynlerin de çocukları için kaygılanmasına gerek kalmıyor. Odtülüler Sincan dershanesinde verilen eğitimler ile çocuklar sadece okul hayatında değil, sosyal hayatında da doğru bir yöne doğru gidebiliyor.

Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button05336474825
Anında Bilgi Alın

    Telefon Numaranız

    X
    Anında Bilgi Alın