Sincan Kurs 2020 - 2021

0312 418 88 58

0533 647 48 25

Sincan Kurs 2020 – 2021

Öğrenci olmak her ne kadar çok eğlenceli olsa da her öğrenci için sınav dönemleri stresli geçer. Sadece üniversiteye veya liseye geçiş sınavı değil dönem içi sınavları da öğrenciler için kâbus olabilir. Tam da bu noktada kursların önemi anlaşılmaktadır. Sincan kursları öğrencileri her türlü sınava hazırlamak için hizmet vermektedir. Bu kursların arasından nasıl seçim yapılmalıdır?

Bir kurs öğrenciye hem akademik hem de psikolojik anlamda yardım etmelidir. Öğrenciyi gireceği sınav tipine uygun şartlarda eğitmeli, doğru eğitmen kadrosu ile çalışarak en iyi hizmeti vermelidir. Örneğin üniversiteye giriş sınavının birinci basamağı olan TYT sınavında öğrenciler süre ile yarışmaktadır. Bu sebepten kursların öğrencilere zaman yönetimini öğretmeleri gerekir. Diğer bir seçenek olarak öğrenci bir sınava yönelik değil örgün eğitime destek olması açısından da ders alıyor olabilir. Bu tarz durumlarda kursun uygun bir program ile öğrenciye ders tekrarları, etütler yaptırmalıdır. Tüm bu akademik özelliklerin yanında Sincan kurslarında aranması gereken diğer özellik ise kurs ve ebeveyn arasında gerçekleşmesi gereken iletişimdir. Seçilen kursun gerekli bilgilendirmeler için öğrencilerin velileri ile kaliteli iletişim kurmaları gerekir. Bu özellikler baz alındığında kaliteli eğitim veren Odtülüler Sincan kurs merkezi karşımıza çıkmaktadır.

Odtülüler Sincan kurs merkezi gerek etüt sistemleri gerek birebir takip uygulamaları ile öğrencilerini yakın takibe alan, eksiklerini takip ederek bunlara yoğunlaşan bir kurs olarak Sincan kursları arasında tercih alan bir kurumdur. Odtülüler Sincan kurs merkezinde eğitim alan öğrenciler rutin konularını işledikten sonra diledikleri takdirde bu konular hakkında etütler alabilir, sorularını birebir olarak hocalarıyla çözebilirler. Bu da öğrencilerin konuyu kavramaları açısından büyük bir avantajdır.

Odtülüler Sincan kurs merkezi aynı zamanda öğrencilerin motivasyonu üzerine yoğunlaşır ve profesyonel eğitim koçları ile çalışır. Öğrencilerin sınava ait kaygıları, zaman yönetimi hakkındaki problemlerinin üzerine giderek öğrencileri psikolojik açıdan da sınava hazırlar. Buna ek olarak öğrencinin bu süreçteki durumunu veli bilgi sistemi altında velilerle paylaşır ve ebeveynleri de bu konuda rahatlatır. Odtülüler Sincan kurs merkezi hem ebeveynlerin hem öğrencilerin büyük beğenisini toplayan bir kurs merkezidir.

 

 

Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
05336474825
Anında Bilgi Alın

    Telefon Numaranız

    X
    Anında Bilgi Alın