Sincan Odtülüler Dershanesi

0312 418 88 58

0533 647 48 25

Sincan Odtülüler Dershanesi

Kurulduğu günden bu yana pek çok öğrencinin akademik başarısında payı olan Sincan Odtülüler Dershanesi, başarılı bir gelecek nesil yetiştirmeye devam ediyor. Ankara’nın en iyi dershaneleri arasında zirvede yer alan Sincan Odtülüler Dershanesi, benzersiz yöntemleri ile öğrencileri daha başarılı hale getiriyor. Öğrencilerin içinde var olan fakat okulda ortaya çıkartılamayan yetenekler, Sincan Odtülüler Dershanesi’nin tecrübeli ve uzman kadrosu sayesinde gün yüzüne çıkıyor. Böylece öğrenciler daha başarılı olurken veliler de daha mutlu oluyor. Peki, Sincan Odtülüler Dershanesi hangi yöntemleri uyguluyor?

 • Hızlı Okuma: Özellikle süre sınırı bulunan merkezi sınavlar için öğrencilerin kazanması gereken ilk yetenek, hızlı okuma yeteneğidir. Fakat rastgele bir hızlı okuma yeteneği faydasızdır. Sincan Odtülüler Dershanesi, çeşitli göz egzersizleriyle hızlı ve anlayarak okuma yeteneğini öğrenciye adapte eder.
 • Hafıza Eğitimi: Bazen öğrenciler ne kadar ders çalışırsa çalışsın sınavlarda başarısız olabilirler. Bu durum, hafıza yanlış kullanmakla alakalıdır. Sincan Odtülüler Dershanesi’nde verilen hafıza eğitimi ile bu sorun ortadan kalkar.
 • Verimli Ders Çalışma: Yanlış yöntemlerle ders çalışmak sadece yorgunluğa sebep olur. Ayrıca öğrenci, bildiklerini de unutur. Sincan Odtülüler Dershanesi, hangi derse nasıl çalışılması gerektiğini öğrenciye öğretir ve öğrenci daha verimli bir şekilde ders çalışır.
 • Test Teknikleri: Sınav dönemlerinde öğrenciler sınav alışkanlığına ihtiyaç duyarlar, bu nedenle yoğun bir şekilde test çözerler. Fakat pratik test çözme tekniklerini bilmedikleri zaman kafaları karışabilir ve zamanlarını iyi yönetemezler. Sincan Odtülüler Dershanesi’nde test çözme yöntemleri konusunda da öğrenciler geliştirilir.
 • Sınav Kaygısı: Sincan Odtülüler Dershanesi’nin sunduğu rehabilitasyon hizmetleri, öğrencinin geleceğini şekillendirmesinde önemli rol oynar. Sınav kaygısı bulunan öğrenci sınavda gerçek performansını gösteremez. Rehabilitasyon faaliyetleri ile öğrencinin kaygıları en aza indirilerek özgüven kazanması sağlanır.
 • Meslek Seçimi: Yine Sincan Odtülüler Dershanesi’nin rehabilitasyon hizmetlerinden birisi olan meslek seçimi desteği, öğrencinin doğru yolda ilerlemesine destek olur. Öğrencinin yeteneklerinin tersinde bir alana yönelmesi hem başarısız hem de mutsuz bir iş hayatının temellerini atmak demektir. Bu konuda son derece titiz olan Sincan Odtülüler Dershanesi, rehabilitasyon hizmetlerine meslek seçimini de eklemiştir.

 

Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button05336474825
Anında Bilgi Alın

  Telefon Numaranız

  X
  Anında Bilgi Alın